Salt

01

03 2021

Produkty ExeMed odpowiedzią na potrzeby służby zdrowia w czasie pandemii.

Zapotrzebowanie na sprzęt medyczny zwiększające bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego w czasie pandemii Covid-19 jest bardzo wysokie. Szpitale w walce z COVID-19 wykazują zainteresowanie i korzystają z rozwiązań medycznych przydatnych w opiece na chorymi na Covid-19 i zapewniających bezpieczne użytkowanie. Produkt ExeMed System Kardiomonitoringu PulseGrid II Oxy odpowiada zapotrzebowaniu w zakresie monitorowania parametrów życiowych u osób z zaburzeniami czynności układu oddechowego, krążenia i pracy serca, wymagających izolacji.

 

Podczas przeprowadzanych przez nas wdrożeń i szkoleń w szpitalach przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pracownicy zaopatrzeni są w specjalne maski z filtrem typu FFP3 oraz jednorazowe stroje, każdorazowo zmieniane przed wejściem na oddział. Poniżej krótka fotorelacja


14

01 2021

Zastosowanie metod sztucznej inteligencji zwiększa możliwości zastosowań platformy medycznej ExeMed.

Działająca w chmurze Platforma medyczna ExeMed zdalnie przetwarzająca dane z badań i monitorująca na bieżąco pacjentów zdobywa uznanie coraz większej liczby klientów.

Platforma została wzbogacona o mechanizmy predykcji danych oparte na sztucznej inteligencji. W zależności od kontekstu pacjenta oraz bieżących danych moduł predykcji jest w stanie przewidywać skutki obranego planu leczenia. W zależności od bieżących potrzeb, użytkownik ma możliwość samodzielnego definiowania i doboru ocenianych parametrów.
Cały system jest produktem ExeMed i został stworzony przy udziale medycznych ośrodków naukowych w Polsce.


25

12 2020

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pragniemy życzyć naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom zdrowych i wesołych Świąt oraz nowych, wspaniałych możliwości w nadchodzącym roku 2021. W tym świątecznym czasie zachęcamy do obejrzenia jasełek nagranych przez Folk Song and Dance Ensemble of University of Warsaw "Warszawianka", gdzie postać Marii odegrała Justyna Winczewska, wieloletni pracownik naszej firmy. Nasi pracownicy oprócz pasji do tworzenia produktów medycznych, rozwijają się również artystyczne. Życzenia płynące prosto z serca składa cała firma ExeMed!


06

10 2020

To już kolejny rok udanej współpracy z GOPR Beskidy!

Nieprzerwanie od 2018 roku nasze urządzenie kardiomonitor TelePulse II, będący nieodłącznym elementem systemu do monitorowania funkcji życiowych, służy ratownikom w codziennej pracy w górach, o każdej porze, niezależnie od warunków atmosferycznych. Bardzo dziękujemy za powierzone zaufanie! To dzięki Wam stale rozwijamy nasze produkty, by móc jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc poszkodowanym.

https://www.facebook.com/grupabeskidzkagopr/posts/3564763733535142 

Źródło: Grupa Beskidzka Gopr 

 


10

09 2020

Rozwiązania ExeMed wspierają przeprowadzanie badań klinicznych

ExeMed został wybrany jako dostawca rozwiązania wspierającego przeprowadzenie komercyjnych badań klinicznych. Pacjenci monitorowani są w trybie ciągłym. Algorytmy medyczne w trybie ciągłym analizują sygnał rejestrując reakcję serca na podawane leki lub stosowane procedury medyczne, w tym występowanie zdarzeń niepożądanych. Badania, które zwykle są wielomiesięczne, przeprowadzane są w ramach procedury wprowadzania nowego leku na rynek.
Bardzo cieszymy się z okazanego zaufania i wierzymy, że nasze rozwiązania w pełni spełnią oczekiwania naszego klienta.
ExeMed uczestniczy w kolejnych postępowaniach przetargowych związanych z realizacją badań klinicznych.


10

08 2020

FILM HOLTER WIELODNIOWY – NOWA ERA AMBULATORYJNEGO EKG!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z webinaru poświęconego tematyce kardiologicznej. Po krótkiej zapowiedzi Elżbiety Frątczak, Jakub Zieliński - wieloletni wykładowca Akademii Medycznej i pracownik ExeMed opowie o wielodniowych badaniach EKG oraz przedstawi możliwości wykonania opisów holterowskich zdalne.


12

06 2020

Kolejne wdrożenie Systemu Kardiomonitoringu PulseGrid II Oxy!

Jeszcze przed długim weekendem przeprowadziliśmy wdrożenie w kolejnym szpitalu - tym razem w województwie Łódzkim. Zakupiony sprzęt posłuży w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca.

Tym samym nasze rozwiązania działają już w kilkudziesięciu placówkach medycznych w Polsce.


20

05 2020

Sprawdź jakie możliwości daje System Kardiomonitoringu PulseGrid II

To zaawansowany dwutrybowy system, zapewniający stały mobilny i stacjonarny monitoring EKG pacjentów w czasie rzeczywistym oraz rejestrację terminową Holter EKG (do 30 dni) w ramach jednego urządzenia. System przeznaczony jest do monitorowania pacjentów w dowolnej lokalizacji - w szpitalach i placówkach medycznych, jak i do użytku domowego.

Obejrzyj naszą produkcję filmową obrazującą sposób funkcjonowania systemu oraz proces tworzenia produktu!


Archiwum