Salt

24

04 2019

21 edycja „Podaj serce” za nami!

Cieszymy się, że mogliśmy w tym roku wesprzeć akcję charytatywną na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym, której zwieńczeniem był uroczysty koncert Folk Song and Dance Ensemble of Warsaw University "Warszawianka" w Teatrze Palladium w Warszawie. Do zobaczenia za rok!

Foto: Karolina Gmurczyk


09

04 2019

Udział w VII Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Ostatni weekend należał do bardzo intensywnych! Uczestniczyliśmy w VII Konferencji i Warsztatach sekcji Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Resuscytacji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, której tematem przewodnim było „Multidyscyplinarne spojrzenie na chorego w ostrych stanach kardiologicznych”. W ramach konferencji odbył się warsztat pod naszym patronatem  „EKG w stanach zagrożenia życia”. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach. 


16

03 2019

ExeMed fundatorem strojów dla gimnastyczek z klubu SGA Warszawa

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy ostatnio uczestniczyć w zajęciach gimnastyczek SGA Warszawa i oficjalnie przekazać stroje dla reprezentacji. W gimnastyce artystycznej tak jak w branży urządzeń medycznych -  liczy się dokładność i precyzja. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać młode zawodniczki w tak wymagającej dyscyplinie sportowej. Życzymy samych sukcesów!


01

03 2019

Konferencja z udziałem ExeMed na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie!

14 lutego mieliśmy przyjemność zaprezentować system kardiologicznego monitorowania pacjentów PulseGrid II przed gronem ukraińskich lekarzy oraz naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Kijowie. Rozwiązanie spotkało się z dużym zainteresowaniem i aprobatą wśród uczestników. Podczas konferencji przedyskutowaliśmy możliwości współpracy związanej z produktami ExeMed.To kolejny krok przybliżający nas do wejścia na ukraiński rynek medyczny.


01

02 2019

Akcje ratunkowe z Grupą GOPR Beskidy

Cieszymy się, że nasze urządzenia wspierają ratowników medycznych z grupy GOPR Beskidy w ich codziennej, trudnej pracy! Oto co GOPR Beskidy napisał o nas na swoim FanPage'u: "Dzięki firmie ExeMed i jej innowacyjnemu urządzeniu, mamy możliwość ciągłego monitorowania pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Ewakuacja z eksponowanych miejsc i ciągły monitoring funkcji życiowych u osób ratowanych, był dotąd niemożliwy."

 

 

 


10

01 2019

Kolejne szpitale w naszym zasięgu!

Tym razem PulseGrid II na Śląsku i w Wielkopolsce. Cieszymy się, że coraz więcej urządzeń obsługuje polskie szpitale.

 


04

01 2019

Udana akcja ratunkowa z PulseGrid II

Ratownicy GOPR z grupy Beskidzkiej po raz kolejny stanęli na wysokości zadania! Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych transportowali 80-letnią kobietę z podejrzeniem wylewu. Poszkodowana podczas akcji była monitorowana za pomocą sprzętu przekazanemu przez naszą firmę. 

 

 


19

11 2018

Nowość w systemie PulseGrid II!

Nasza nowa aplikacja do obsługi holtera od 24h do 7 dni przeszła pozytywnie przez badania na zgodność z normą holterowską. Tym samym rozwiązanie PulseGrid II staje się bardzo wszechstronne spełniając wymagające normy na: ciągły monitoring pacjenta, holter, poprawność algorytmów medycznych, użytek szpitalny oraz domowy.

A już niebawem zaprezentujemy informacje o nowym produkcie wprowadzonym na rynek medyczny.