Salt

24

05 2019

Udział w II Turnieju Gimnastyki Artystycznej Żoliborz Flowers Gym CUP

W miniony weekend odbył się II Turniej w Gimnastyce Artystycznej Żoliborz Flowers Gym CUP, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów! Wielkie gratulacje należą się również dla trenerek klubu SGA Warszawa, które doskonale zajęły się organizacją całego przedsięwzięcia. 

Link do wydarzenia: https://bit.ly/2WoCm5D 

 


20

05 2019

Dzień Osób z Niepełnosprawnością "Żyj aktywnie"

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego Dnia Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem „Żyj aktywnie” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu przygotowała specjalny program prozdrowotny, składający się z wykładów, porad i konsultacji ze specjalistami oraz bezpłatnych badań. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia! Do zobaczenia za rok :)


15

05 2019

Wkraczamy na ukraiński rynek wyrobów medycznych!

Nasz flagowy produkt, system kardiomonitoringu PulseGrid II otrzymał certyfikat ДП "Укрметртестстандарт" (Ukraińskie Państwowe Centrum Badawcze ds. Certyfikacji, Metrologii, Normalizacji i Ochrony Praw Konsumentów). To pozwala nam na rozszerzenie zasięgu sprzedaży poza granice Unii Europejskiej i obsługę rynku medycznego u naszego sąsiada. A co najważniejsze umożliwia nam nabywanie nowych, cennych doświadczeń pozwalających na doskonalenie naszych produktów i poszerzanie oferty handlowej.

Źródło zdjęcia : ДП "Укрметртестстандарт" https://www.facebook.com/UKRMETRTESTSTANDART/

 


24

04 2019

21 edycja „Podaj serce” za nami!

Cieszymy się, że mogliśmy w tym roku wesprzeć akcję charytatywną na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym, której zwieńczeniem był uroczysty koncert Folk Song and Dance Ensemble of Warsaw University "Warszawianka" w Teatrze Palladium w Warszawie. Do zobaczenia za rok!

Foto: Karolina Gmurczyk


09

04 2019

Udział w VII Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Ostatni weekend należał do bardzo intensywnych! Uczestniczyliśmy w VII Konferencji i Warsztatach sekcji Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Resuscytacji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, której tematem przewodnim było „Multidyscyplinarne spojrzenie na chorego w ostrych stanach kardiologicznych”. W ramach konferencji odbył się warsztat pod naszym patronatem  „EKG w stanach zagrożenia życia”. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach. 


16

03 2019

ExeMed fundatorem strojów dla gimnastyczek z klubu SGA Warszawa

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy ostatnio uczestniczyć w zajęciach gimnastyczek SGA Warszawa i oficjalnie przekazać stroje dla reprezentacji. W gimnastyce artystycznej tak jak w branży urządzeń medycznych -  liczy się dokładność i precyzja. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać młode zawodniczki w tak wymagającej dyscyplinie sportowej. Życzymy samych sukcesów!


01

03 2019

Konferencja z udziałem ExeMed na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie!

14 lutego mieliśmy przyjemność zaprezentować system kardiologicznego monitorowania pacjentów PulseGrid II przed gronem ukraińskich lekarzy oraz naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Kijowie. Rozwiązanie spotkało się z dużym zainteresowaniem i aprobatą wśród uczestników. Podczas konferencji przedyskutowaliśmy możliwości współpracy związanej z produktami ExeMed.To kolejny krok przybliżający nas do wejścia na ukraiński rynek medyczny.


01

02 2019

Akcje ratunkowe z Grupą GOPR Beskidy

Cieszymy się, że nasze urządzenia wspierają ratowników medycznych z grupy GOPR Beskidy w ich codziennej, trudnej pracy! Oto co GOPR Beskidy napisał o nas na swoim FanPage'u: "Dzięki firmie ExeMed i jej innowacyjnemu urządzeniu, mamy możliwość ciągłego monitorowania pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Ewakuacja z eksponowanych miejsc i ciągły monitoring funkcji życiowych u osób ratowanych, był dotąd niemożliwy."