Salt

12

06 2020

Kolejne wdrożenie Systemu Kardiomonitoringu PulseGrid II Oxy!

Jeszcze przed długim weekendem przeprowadziliśmy wdrożenie w kolejnym szpitalu - tym razem w województwie Łódzkim. Zakupiony sprzęt posłuży w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca.

Tym samym nasze rozwiązania działają już w kilkudziesięciu placówkach medycznych w Polsce.


20

05 2020

Sprawdź jakie możliwości daje System Kardiomonitoringu PulseGrid II

To zaawansowany dwutrybowy system, zapewniający stały mobilny i stacjonarny monitoring EKG pacjentów w czasie rzeczywistym oraz rejestrację terminową Holter EKG (do 30 dni) w ramach jednego urządzenia. System przeznaczony jest do monitorowania pacjentów w dowolnej lokalizacji - w szpitalach i placówkach medycznych, jak i do użytku domowego.

Obejrzyj naszą produkcję filmową obrazującą sposób funkcjonowania systemu oraz proces tworzenia produktu!


27

04 2020

System Kardiomonitoringu PulseGrid II Oxy wsparciem dla polskich Szpitali w walce z koronawirusem (Covid-19).

W kolejnych szpitalach w Polsce wdrażamy system kardiomonitoringu wieloparametrowego - PulseGrid II Oxy. System jest niezmiernie użyteczny wobec wzrastających potrzeb szpitali w zakresie monitorowania parametrów życiowych u osób w średnim bądź średniociężkim stanie przebywających w strefie izolacji. System pozwala na wychwytywanie w czasie rzeczywistym zaburzeń czynności układu oddechowego i krążenia i pozwala na podjęcie wczesnej interwencji medycznej.

 

System bardzo mocno wspiera personel medyczny poprzez:

- zapewnienie wiedzy o stanie pacjentów bez potrzeby stałego przebywania przy pacjencie

- możliwość natychmiastowej reakcji w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia

- możliwość stałej, wielodniowej obserwacji wielu pacjentów z jednego miejsca
- zmniejszenie ilości interwencji przy pacjencie zakaźnym – zmniejszenie ryzyka kontaminacji


ExeMed jest producentem i dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży medycznej. Jesteśmy spółką skupiającą się na obszarze monitoringu funkcji życiowych człowieka. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania medyczne w oparciu o polski potencjał. Produkcja odbywa się w Polsce. Dzięki temu nasze dostawy i serwis nie są zagrożone, każde zamówienie dla polskich szpitali realizujemy w trybie pilnym.


05

03 2020

Warsztat "Zmienność rytmu serca - zastosowania kliniczne" Kasprowisko 2020

Już dzisiaj zapraszamy uczestników Kasprowiska w Zakopanem - jednej z największych konferencji kardiologicznych w Polsce na wykład przygotowany przez ExeMed: "Zmienność rytmu serca - zastosowania kliniczne". Wykład poprowadzi dr Jakub Zieliński ( piątek 06 marca w godzinach 11-12:30). Podczas wystąpienia omówione zostaną najważniejsze parametry opisujące zmienność rytmu serca (HRV). Przedstawione zostaną zastosowania kliniczne HRV oraz możliwość prostego jej użycia w celu tak zwanej segregacji pacjentów (triage) w szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR) oraz dokładniejszej oceny stanu pacjenta podczas transportu karetkami pogotowia.

 


27

02 2020

Nowinki technologiczne w PulseGrid II

W naszych rozwiązaniach m.in. w PulseGrid II zaczęliśmy stosować mechanizmy Machine Learning, co sprawia, że grupowanie pobudzeń serca jest dokładne i pozwala na przyspieszenie pracy kardiologa.
Kolejna nowinka to zastosowanie zaawansowanych funkcji matematycznych w analizie zmienności rytmu. Pacjenci z wewnętrznymi obrażeniami wielonarządowymi mogą dzięki temu od razu być kierowani do właściwych placówek medycznych.
ExeMed stale poszukuje możliwości wprowadzania nowinek technologicznych w swoich rozwiązaniach, tak aby pomoc pacjentom była jeszcze skuteczniejsza.


13

02 2020

Nowa funkcjonalność dla Systemu Kardiomonitoringu PulseGrid II!

Z myślą o placówkach, w których nie ma dostępnego lekarza Kardiologa dodaliśmy do systemu kolejną funkcjonalność, czyniącą nasz produkt jeszcze bardziej komfortowym i dostępnym dla wszystkich.

Od teraz opisy badań holterowskich wykona dla Ciebie zdalnie lekarz współpracujący z ExeMed! Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty Pay Per Use wraz z opisem badania holterowskiego i gotowe! Współpracujemy z kardiologiami z całej Polski, na co dzień zajmującymi się właśnie diagnostyką i leczeniem pacjentów kardiologicznych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usłudze Pay Per Use.

 


31

12 2019

Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

Przesyłamy serdeczne życzenia od całego zespołu ExeMed na rok 2020. Dziękujemy naszym Klientom za powierzone zaufanie, dzięki Wam rok 2019 okazał się bardzo udany :) Cieszymy się, ze jest nas coraz więcej! Do usłyszenia w roku 2020!


18

12 2019

Nowe placówki w zasięgu ExeMed!

Kolejne placówki medyczne zamieniają tradycyjne rozwiązana na nowoczesną technologię medyczną. Tylko przez ostatni tydzień dołączyło do nas 5 przychodni oraz 1 szpital.
Dzięki temu zwiększa się grupa pacjentów, która będzie jeszcze dokładniej diagnozowana. To w efekcie pozwoli na szybsze wprowadzenie odpowiedniego leczenia.

Kolejne przychodnie i szpitale już wkrótce :)